Kariéra / Študenti

Advokátska kancelária BÁNOS & KOŠÚTOVÁ s.r.o. Vám – študentom práva – ponúka možnosť vykonávať v jednej z pobočiek advokátskej kancelárie študentskú stáž. Pri výkone stáže pôjde v prvom rade o získanie vedomostí a skúseností z praxe, čo je pre Vás študentov – budúcich právnikov – na nezaplatenie. Pri výkone stáže študent dostáva príspevok na dopravu a stravu, ako aj možnosť zúčastniť sa na vzdelávacích školeniach a súdnych pojednávaniach. Stážisti majú šancu vypracovať sa a stať sa našimi zamestnancami, najlepším stážistom advokátska kancelária obyčajne ponúka prácu s nástupom po skončení ich štúdia.

Stáž v advokátskej kancelárii sa Vám jednoznačne oplatí, pretože z Vás zmyje nálepku nováčika na pracovnom trhu a po skončení štúdia sa tak stanete pre zamestnávateľov atraktívnejšími. Okrem toho Vám stáž umožní získať si základné pracovné návyky a aj skúsenosti v odbore, ktoré sú porovnateľné s praxou.

Ponúkame Vám spojiť svoju kariéru a budúcnosť s našou advokátskou kanceláriou, kde Vám okrem možnosti práce v dynamickom a priateľskom prostredí dopomôžeme k Vášmu odbornému vzdelaniu a osobnému rozvoju. Za Vašu vysokú úroveň právnych vedomostí, Vaše vysoké pracovné nasadenie a prístup, Vaše osobné kvality a Vášho obchodného ducha, ktoré nám spoločne dopomôžu pokračovať v úspešnom pôsobení na trhu a toto pôsobenie ďalej rozširovať, Vám ponúkame nadštandardné a prepracované odmeňovanie závislé najmä od Vašich výkonov a od Vášho hodnotenia.

Pokiaľ máte záujem rozšíriť náš tím na pozícii advokáta, advokátskeho koncipienta či stážistu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis s motivačným listom na našu e-mailovú adresu advokat@banos.sk. Vaše osobné údaje spracúvame nasledovne – ochrana osobných údajov.  Pokiaľ máte záujem o uchovávanie Vášho životopisu a motivačného listu pre prípad nášho ďalšieho výberového konania, uveďte nám dobu, počas ktorej ich máme uchovávať